ارسال اس ام اس بلک لیست - فاما پیامک
تاریخ : 05 آبان 1396ارسال اس ام اس بلک لیست

ارسال اس ام اس بلک لیستReviewed by فاما پیامک on Oct 27Rating: 4.5ارسال اس ام اس بلک لیستلیست سیاه مخابراتی برای تبلیغات اصلا مناسب نبست و ارسال به این افراد هم مناسب و جایز نیست اما برای بازخورد بیشتر و ... بهترین گزینه ممکن است

ارسال اس ام اس بلک لیست

ارسال اس ام اس بلک لیست

ارسال اس ام اس بلک لیست

در مقاله های قبلی در مورد ارسال کد پستی , ارسال منطقه ای , ارسال محله ای , سن و جنسیت , ارسال bts و …. توضیحاتی را اراسه کردیم که مهمترین آنها ارسال پیامک بلک لیست و ارسال پیامک بلک لیست 2 بود که بیشترین بازدید مقالات را شامل شده است.

لیست سیاه مخابراتی  برای تبلیغات اصلا مناسب نبست و ارسال به این افراد هم مناسب و جایز نیست اما برای بازخورد بیشتر و … بهترین گزینه ممکن است.

افراد شاکی از دریافت پیامک نیز ما سیستمی طراحی کردیم که با دریافت پیام خاموش یا off یا …. که مفصا در موردش توضیح میدهیم هم داخل بلک لیست سامانه فاما پیامک قرار میگیرند که به این عزیزان دیگر هیچ پیام کوتاهی از طرف ما ارسال نشود که از لحاظ شرعی و … مدیون این عزیزان نشویم.

ارسال اس ام اس بلک لیست علاوه بر عملکرد یکساله اش مزیت ها دارد که مهمترین آنها میتوان به :

خوانده شدن 95 درصد از پیام ها

سرعت ارسال و مدیریت بهتر از اپراتور

استفاده از تبلیغات داخل پیام

استفاده از شماره تماس و آدرس و نام تجاری و هر اطلاعات تماس دیگری.

بازگشت هزینه ارسال نشده ها یا کسانی که اصلا شماره آنها وجود خارجی ندارد.

اشاره کرد و همین موارد برای تبلیغا و ارسال تبلیغات جز بهترین گزینه های روی میز هستند.

ارسال تلگرام هم موجود میباشد در سامانه یا ارسال به دایرکت اینستاگرام اما با توجه به تجربه عمر ارسال پیامک تبلیغاتی تلگرام و ارسال تبلیغات به اینستاگرام تمام شده است و هزینه های بالا اجازه استفاده پی در پی را به کاربر نمیدهد از جمله محدودیت ارسال روزانه.

اما اس ام اس بلک لیست این چنین نیست و براحتی و با هزینه کم بدون محدودیت میتوانید از تمامیه امکانات نهایت استفاده را ببرید.

ارسال پیامک رایگان و پنل پیامک رایگان از سرویس های ویژه ما است که در مورد آنها در این آدرس توضیحات ویژه ای داده ایم و کاربران میتوانند از قسمت ثبت نام اقدام به ساخت پنل اس ام اس رایگان کنند و حتی میتوانند با هماهنگی با پشتیبانی شارژ رایگان پیامک دریافت و اقدام به ارسال اس ام اس بلک لیست رایگان کنند.

بدیهی است که استفاده از سامانه مجاب با رعایت کامل قوانین جمهوری اسلامی ایران و در صورت نیاز به مجوز بهداشت برای محصولات بهداشتی میباشد و مانیتورینگ ارسال ها به دلیل حجم زیاد آنها امکان ارسال بصورت اتوماتیک در ارسال بلک لیست لغو و بعد از تایید ارسال میگردند.

اگر میخواهید ارسال های زیاد داشته باشید نسبت به خرید پنل اس ام اس از این آدرس کنید و قوانین و مقررات را حتما مطالعه کنید  و در صورت مشکل با پشتیبانی تماس بگیرید و اگر صاحب سایت یا کسب و کار هستید و امکان api نیاز دارید از بخش آزمایشگاه افزونه مورد نظر را دانلود و با پشتیبانی هماهنگ شوید.

فاما پیامک

مطالب تصادفی
نظرات مربوط به مطلب : بدون دیدگاه