ارسال تبلیغات تلگرام - فاما پیامک
تاریخ : 30 مهر 1396ارسال تبلیغات تلگرام

ارسال تبلیغات تلگرامReviewed by فاما پیامک on Oct 22Rating: 5.0ارسال تبلیغات تلگرامدر حال حاضر فروش پنل پیامک و فروش پنل تلگرام در سامانه فاما پیامک موجود است و کاربران میتوانند اقدام به خرید نمایند. تعرفه ارسال تبلیغات متنی به تلگرام....

ارسال تبلیغات تلگرام

ارسال تبلیغات تلگرام

ارسال تبلیغات تلگرام

تلگرام اپلکیشن یا نرم افزاری است که چندین سال است به عنوان پیام رسان برتر و شبکه اجتماعی در کشور رونمایی شد و از امنیت بسیار بالایی برخوردار است.

این نرم افزار به هیچ عنوان اطلاعات کاربران را در اختیار ارگان ها و کشور های غربی قرار نمیدهد و با شعار امنیت پا به عرصه گذاشت.

از 83 میلیون ایرانی تقریبا 43 میلیون نفر مجهز به این نرم افزار هستند و در این بین طبق اخرین آمار 59 میلیون اکانت تلگرام موجود میباشد.

در بین مشکلات عمده در تبلیغات و هزینه های بسیار بالای تبلیغات تقریبا ارسال پیامک تبلیغاتی به تلگرام و ارسال پیامک بلک لیست جز بهترین موارد روی میز هستند و به طبع برتری ها و معایبی نیز دارند.

ارسال تلگرام از سال 1393 شروع شد و تا آخر اسفند ماه سال 1394 نیز ادامه داشت و تقریبا 99 درصد از افرادی که در این شبکه تبلیغات میکردند راضی و بصورت متداوم از این سرویس ما استفاده میکردند.

بعد از مسدود سازی شماره مجازی تلگرام تقریبا 90 درصد از ارسال کننده های تلگرام غیر فعال شدند و فقط چندین سایت فعالیت داشتند که با اختلال هایی مواجه بودند.

فاما پیامک تقریبا دومین سامانه ای بود که مجهز به ارسال تبلیغات تلگرامی بود و پنل تلگرام نیز به کاربران از سراسر کشور ارایه مینمود .اما بعد از سال 1394 این سرویس را فقط و فقط برای پشتیبانی به کاربرانمان پابرجا نگه داشتیم چرا که بجای سود ضرر هم میکردیم.

تعرفه ارسال تبلیغات به تلگرام تقریبا از 60 ریال شروع و حتی در ارسال های عمده ما مشتریانی داشتیم که بابت هر ارسال به تلگرام 20 ریال پرداخت میکردند که جز اولین نفراتی بودیم که پایین ترین تعرفه ارسال تلگرام و کمترین هزینه خرید پنل تلگرام را داشت و روزانه تعداد زیادی هم ارسال از سرورهای ما عبور میکردند.

مزایای ارسال تلگرام نسبت به پیامک:

-نامحدود بودن کاراکتر

-هزینه پایین

-بازخورد بالا

-ارسال لینک

-ارسال عکس

-ارسال ویدیو

-ارسال مقاله و فایل

-دلیوری بالا و خوانده شدن 95 درصدی در ارسالها جز مزایای این سرویس بود.

اما در این بین معایبی نیز وجود داشت و دارد مانند. معایب ارسال تلگرام:

-افزایش شماره های غیر فعال

-به مرور افزایش تعرفه به دلیل محدودیت ها و فرار از محدودیت ها

  • نارضایتی بعضی از مشترکین دریافت کننده
  • ریپورت کردن دریافت کننده ها
  • سوختن خطوط ارسالی
  • مشکل در ارسال ها
  • مشکل در یافتن شماره های تلگرامی هم از معایب این سرویس بود.

اما پیامک بلک لیست همچنان و کم کم محبوبیت خود را بدست آورد و الان شماره 1 روی میز ارسال پیامک بلک لیست میباشد.

معایب ان مشخص است و مزایای ان نیز در مقالات قبلی : ارسال پیامک بلک لیست , ارسال پیامک بلک لیست 2 ,ارسال پیامک به شماره های بلک لیست, sms بلک لیست و… اشاره شد که میتوانید با کلیک بر روی لینکها اطلاعات دقیق تری بدست آورید.

در حال حاضر فروش پنل پیامک و فروش پنل تلگرام در سامانه فاما پیامک موجود است و کاربران میتوانند اقدام به خرید نمایند.

تعرفه ارسال تبلیغات متنی به تلگرام افزایش پیدا کرده و برای اطلاع از تعرفه دقیق با پشتیبانی یا از طریق تماس با ما ارتباط بگیرید و جویای قیمت ها شوید.

ارسلا پیامک هم طبق روال موجود و با افزایش خطوط ارسالی و سرعت بخشیدن کیفیت ارسال ها را بالاتر برده ایم.

برخی از متنهای جستجوی کاربرای:

ارسال پیامک بلک لیست,ارسال پیامک تلگرام,ارسال تبلیغات تلگرام,ارسال تبلیغات متنی به تلگرام,پنل تلگرام,ارسال تلگرام,ارسال به شبکه های اجتماعی,تبلیغات پیامکی,تبلیغات متنی و… بوده است که شاید برای شما هم جالب باشد.

پیروز باشید.

فاما پیامک

مطالب تصادفی
نظرات مربوط به مطلب : بدون دیدگاه