ارسال پیامک بلک لیست - فاما پیامک
تاریخ : 01 مهر 1396ارسال پیامک بلک لیست

ارسال پیامک بلک لیستReviewed by فاما پیامک on Sep 23Rating: 3.5ارسال پیامک بلک لیستچندین سال پیش مضامینی با عنوان بلک لیست وجود نداشت و سامانه های مخصوصی جهت پشتیبانی به همکاران طراحی و به ثبت رسید که....

با نام و یاد خدا

ارسال پیامک بلک لیست:

پیامک بلک لیست

ارسال پیامک بلک لیست

قسمت اول:

فاما پیامک از سال 1290 شروع به فعالیت کرده است و ضمینه اصلی فعالیت تبلیغات بوده و هست.ارسال پیامک تبلیغاتی طرفداران خاص و منتقدین سر سختی نیز دارد که از گذشته بوده و حال نیز پابرجا و سخت تر شده است.

چندین سال پیش مضامینی با عنوان بلک لیست وجود نداشت و سامانه های مخصوصی جهت پشتیبانی به همکاران طراحی و به ثبت رسید که هر کدام را اپراتور های مجاز کشوری و تایید شده از سازمان صنعت و معدن و همراه اول و ارگان های ذیصلاح هستند و با نام ها و شماره های خاصی فعالیت میکنند که این شماره ها از 4 رقم وجود دارد تا 14 و 23 رقمی.

عنوان های شماره ها 5000.1000.3000.2000 بوده و جدیدا سر شماره های جدیدی اضافه شده است.

از اینرو که 48 درصد مشترکین همراه اول بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور سرویس بلک لیست را راه اندازی نمود تبلیغات با اپراتورهای ارسال کننده پیامک تبلیغاتی به مشکل مواجه شد و نارضایتی ها و شکایت ها از ارسال کنندگان و سامانه های پیام رسان کشور شروع شد.

اینگونه بود که ارسال اس ام اس یا ارسال پیامک بلک لیست شکوفا شد و بین همکاران و حتی سرویس دهندگان ارسال کننده نیز طرفدار پیدا کرد و 90 درصد مشتریان به این سرویس روی آوردند . چرا که بازدهی 100 درصدی نسبت به روش ارسال های قدیمی تر داشت و دارد.

شرکت های زیادی در این ضمینه فعالیت میکنند که باز هم در اینجا مشکلات و محدودیت های خیلی شدیدی اعمال شد تا برای مشترکینی که نمیخواهند پیامک تبلیغاتی دریافت کنند مزاحمتی ایجاد نشود, و در اینجا سرویس بلک لیست مخابراتی طراحی شد که مشترکین اپراتور تلفن همراه همراه اول اولین و بزرگترین اپراتور در کشور محبوبیت خاصی پیدا کرد و سرویس گیرندگان این اپراتور نیست بصورت یکپارچه این سرویس را فعال نمودند و هیچ پیامک تبلیغاتی و هیچ پیامک با سر شماره های اپراتورها برای این دسته از مشترکین ارسسال نمیشد.

فاما پیامک نیز مانند سایرین اقدام به فعال سازی ارسال سیمکارتی یا ارسال بلک لیست نمود.

اما به راستی این موضوع صحت دارد و آیا بانک شماره های موجود سامانه ها 100 درصد صحیح میباشند که 50 درصد آنها نیسز مسدود شوند؟

در مقاله بعدی به این موضوع بصورت تخصصی میپردازیم.

فناوران اطلاعات(فاما پیامک)گروه مهندسین فاما

مطالب تصادفی
نظرات مربوط به مطلب : بدون دیدگاه