ارسال پیامک بلک لیست(2) - فاما پیامک
تاریخ : 02 مهر 1396ارسال پیامک بلک لیست(2)

ارسال پیامک بلک لیست(2)Reviewed by فاما پیامک on Sep 24Rating: 4.5ارسال پیامک بلک لیستدر مقاله قبلی لزوم استفاده از اپراتور ها و نحوه شکل گیری سامانه ارسال پیامک بلک لیست یا ارسال پیامک با سیمکارت و ارسال پیامک سیمکارتی که به انحصار ارسال پیامک بلک لیست است توضیحاتی دادیم .در ادامه با ما همراه باشید.

ارسال پیامک بلک لیست(2)

قسمت دوم:

آدرس مقاله قبلی

در مقاله قبلی لزوم استفاده از اپراتور ها و نحوه شکل گیری سامانه ارسال پیامک بلک لیست یا ارسال پیامک با سیمکارت و ارسال پیامک سیمکارتی که به انحصار ارسال پیامک بلک لیست است توضیحاتی دادیم .در ادامه با ما همراه باشید.

دلایل مهمی رو در مقاله های مختلف خدمت شما بزرگواران و بازدید کنندگان عزیز ارایه دادیم که با تجربه 6 ساله اینجانب ارسال های با شماره های سیمکارت خیلی بهتر از ارسال با شماره های تبلیغاتی اپراتور ها است.

به این دلیل که شماره های تبلیغاتی مشخص هستند و کمتر کسی هستند که با این شماره ها اشنایی ندارند و مطمنن هیچوقت آنها را باز نمیکنند و از آنها استفاده نمیکنند.

اما در ارسال سیمکارتی یا بلک لیست چون شماره موبایل روی گوشی دریافت کنندگان نمایان میشود تقریبا 85 درصد دلیور تضمینی میباشد و حداقل متن پیامک تبلیغاتی شما را خوانده و اگر نیاز بود با شما تماس میگیرند.

مزیت های این سرویس ارسال تبلیغات , هزینه مناسبتر , قیمت پایین تعرفه بلک لیست , دلیور 100 درصد , بازگشت هزینه شماره های سوخته و خارج از شبکه و بازدهی 100 درصدی نسبت به روش های قدیمی میباشد.

مزیت ارسال بلک لیست

مزیت ارسال بلک لیست

در همین راستا اپراتورها هم بیکار ننشستند و شماره های خدماتی (شماره خدماتی بلک لیست) را طراحی و برای کاربران قابل استفاده کردند که در زمان خود مزیت زیادی داشت اما معایب آن خیلی بیشتر از مزیت ها بود, برای مثال موارد ذیل را مطالعه کنید.

معایب شماره خدماتی جهت ارسال بلک لیست:

1-تبلیغات ممنوع.

2-ارسال شماره تماس ممنوع.

3- ارسال آدرس سایت ممنوع.

4-هرگونه نام و نام خانوادگی بجز موارد خاص مانند تشیع ها ممنوع.

5-هرگونه استفاده از نام تجاری ممنوع.

6- استفاده از برند ممنوع.

7-پیامک نیاز به تاییید نهایی و طولانی دارد.

8- تعرفه ارسال خیلی بالا.

9-فعال کردن دشوار.

10- مراحل ثبت نام پیچیده و سخت و استفاده محدود.

و خیلی موارد دیر که قلم قاصر است از گفتن ضعف های این سیستم چرا که به این سیاست طراحی شده است(دریافت کنندگان باید خودشان بفهمند که شما کی هستید و هدفتان از ارسال این پیام چه بوده.) , که اوایل استقبال خوبی شد اما بعد ها دچار مشکلاتی فراوانی شد.

فقط از این خطوط برای ارسال کد مرسولات پستی یا کد های خرید و پیامک های تراکنش بانکی استفاده شد و هم اکنون نیز در بانکها و ارگان های دولتی استفاده خاصی دارد.

بدیهی است که رسمیت این سیستم و ارسال با اپراتور خیلی بیشتر از رسمیت ارسال با روش بلک لیست میباشد اما بازدهی ها متفاوت هستند و دریافت کنندگان طبق نظر سنجی شماره 23 در سایت سر شماره های تبلیغاتی را ندیده حذف میکنند که این امر باعث هدر رفتن و دور شدن از اهداف مشتری محسوب میشود و دقیقا از تبلیغات پیامکی دلسرد و دست میکشد.

ارسال پیامک بلک لیست معایب و مزایای زیادی دارد:

معایب آن ارسال بصورت دستی میباشد چون با تعداد زیادی سیمکارت مخصوص ارسال میشوند و به هیچ صورت امکان اتوماتیک بودن انها وجود ندارد اگر هم باشد با درصد خطای بسیار بالایی فعالیت میکند که باز هم باعث ضرر میشود.

مزایا استفاده از ارسال پیامک بلک لیست:

1-استفاده از نام و برند تجاری مجاز است.

2- استفاده از هرگونه آدرس فروشگاه یا آدرس پستی مجاز است.

3- استفاده از آدرس ها و لینکهای اینترنتی مجاز است.

4- استفاده از هرونه شماره تماس و نام شخص یا برند یا … مجاز است.

5- هر گونه تبلیغ مجاز است بجز موارد مفاد و موارد خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران.

6- تعرفه بسیار مناسب که دقیقا ارسال سیمکارتی تعرفه بالایی دارد اما به دلایل ارسال های متعدد و بالا تخفیفات زیادی را برای مشتریان عزیزمان در نظر گرفته ایم که این تعرفه در کشور شماره 1 هست و این اعداد به هیچ عنوان مورد مشابهی استفاده نشده و کسی این رقم را به مشتریان خود نمیدهد که برای هماهنگی با پشتیبانی تماس بگیرید.

و اما مورد آخر و مهمترین موردی که هیچ ارسال کننده ای و هیچ سامانه ارسالی آ« را رعایت نمیکنند.

کسانی که این سرویس را مسدود کردند حتما مزاحمت هایی وجود داشته و برایشان پیش آمده که این سرویس غیر فعال شده در گوشی موبایلشان به همین دلیل فاما پیامک بلک لیست شماره ای و بانک دیتابیسی شماره های ناراضی را طراحی کرده.

که در صورت وجود آن شماره ها پیامک به آنها ارسال نمیشوند و کافیست دریافت کننده کلمه خاموش را ارسال کند تا بصورت اتوماتیک در لیست ارسال ممنوع ما قرار بگیرد.

اکثر مشتریان فاما پیامک همکاران ارسال کننده و همکاران سامانه های پیامکی کشور هستند که از طریق api به سیستم ارسال ما وصل هستند و تقریبا میتوان گفت اکثرا راضی هستند از این سرویس و …

فناوران اطلاعات(فاما پیامک)

مطالب تصادفی
نظرات مربوط به مطلب : بدون دیدگاه