ارسال bts - فاما پیامک
تاریخ : 03 آبان 1396ارسال bts

ارسال btsReviewed by ارسال bts on Oct 25Rating: 5.0ارسال btsدر مقاله های قبلی در مورد ارسال پیامک بلک لیست و ارسال منطقه ای , ارسال محله ای , ارسال سن و جنسیت , ارسال گروهی , ارسال اصناف و... صحبت کردیم که این مقاله.

ارسال bts

ارسال bts

در مقاله های قبلی در مورد ارسال پیامک بلک لیست و ارسال منطقه ای , ارسال محله ای , ارسال سن و جنسیت , ارسال گروهی , ارسال اصناف و… صحبت کردیم که این مقاله رو اختصاص دادیم به ارسال بی تی اس ایرانسل.

ما ارسال های مختلفی رو بازگو کردیم اما یکی از بهترین و موثر ترین راه های تبلیغا کسب و کارهایی که به منطقه جغرافیایی خاصی محدود است ناگفته مانده.

ارسال پیامک bts یا ارسال پیامک بی تی اس به دکل های ایرانسل ختم میشود و این سیستم هنوز برای دکل های همراه اول یا ارسال bts همراه اول مواردی گزارش نشده است.

این سیستم فاقد بلک لیست میباشد و براحتی برای افرادی که در محدوده سرویس دهی دکل مورد نظر باشد قابل ارسال است.

برای مثلا رستوران یا اصناف مختلفی که بیشتر فروشنده محله ای هستند نیازی به تبلیغات در شهرهای دیگر ندارند و تبلیغ در همان مناطق بهترین گزینه است اما همیشه مشکل آپدیت بانک شماره و نبودن 60 درصد از شماره های ساکنین به دلیل مهاجرت یا کامل نبودن بانک شماره وجود دارد.

حداقل سفارش دکل بی تی اس ایرانسل از 30 هزار عدد شروع میشود و نسبت به صف شلوغی آن دکل و ظرفیت ارسال میتوانید در مکان های شلوغ تا 200 هزار عدد هم ارسال کنید یا با چندین دکل ارسال کنید.

فاما پیامک نیز به سیستم ارسال به دکل های مخابراتی ایرانسل مجهز است و کاربران میتوانند طبق شرایط عمومی شرکت ایرانسل فرم تعهد نامه را پر کنند و منطقه جغرافیایی مورد نظر را روی نقشه پیدا کنند و 3 روز قبل از موعد ارسال نسبت به ارسال و آپلود فرم در سامانه اقدام کنند تا پس از تایید از پروسه ارسال آن شروع شود.

برای مشاهده تعرفه های ارسال به آدرس مراجعه کنید و برای پاسخ به سوالات به آدرس مراجعه کنید.همچنین قبل از ارسال و ثبت نام حتما قوانین و مقررات ما را مطالعه کنید و بعد از ثبت نام ارسال شما به منزله ی پذیرفتن قوانین است, برای مطالعه قوانین به این آدرس مراجعه کنید.متن درباره ما را میتوانید از این آدرس و در صورت نیاز به پشتیبانی هم به این آدرس مراجعه کنید.

نا گفته نماد که ارسال بی تی اس فقط از طریق دکل های ایرانسل امکان پذیر است و فعلا همراه اول پروسه ای برای ارسال با دکل های همراه اول گزارش نداده است.

نیازی به ارسال بلک لیست نیز برای ارسال  دکل bts ایرانسل نیست چراکه این سیستم فاقد بلک لیست مخابراتی میباشد و شماره ها با سر شماره های اپراتور ها قابل ارسال میباشد.

فاما پیامک

مطالب تصادفی
نظرات مربوط به مطلب : بدون دیدگاه