استعلام خطوط بلک لیست - فاما پیامک
تاریخ : 12 آذر 1396استعلام خطوط بلک لیست

استعلام خطوط بلک لیستReviewed by فاما پیامک on Dec 3Rating: 5.0استعلام خطوط بلک لیستاستعلام خطوط بلک لیست مخابراتی برای کاربران محدودیت هایی ایجاد کرده است. زمانی که کاربر اقدام به ارسال پیامک اپراتوری میکند باید صبر کند تا ارسال تمام شود..

استعلام خطوط بلک لیست

استعلام خطوط بلک لیست

استعلام خطوط بلک لیست

استعلام خطوط بلک لیست مخابراتی برای کاربران محدودیت هایی ایجاد کرده است. زمانی که کاربر اقدام به ارسال پیامک اپراتوری میکند باید صبر کند تا ارسال تمام شود و بعد خروجی بگیرد و بلک لیست هارو جداگانه در ساماه پیام کوتاه فاما پیامک ارسال کند که این امر موجب کندی سرعت و بازدهی کم برای مشترکین میشود.

فاما پیامک با سرویس جدید استعلام آنلاین خطوط بلک لیست مخابراتی این سرویس را در اختیار کاربران قرار داده است که هر کاربر میتواند بصورت رایگان و بدون پرداخت هزینه یا کسر موجودی پنل اقدام به جداسازی آنلاین خطوط بلک لیست بکند.

استعلام آنلاین خطوط بلک لیست با خروجی اکسل  میتواند تعداد 450 هزار عدد شماره همراه را بصورت آنلاین و سریع برسی و جداسازی بکند.

این سرویس تقریبا برای اولین بار است که بدون محدودیت در دسترس عموم قرار میگیرد و هیچ گونه هزینه ای در بر نخواهد داشت.

برای استفاده از این سرویس در پنل از قسمت ابزار های پنل روی استعلام خطوط بلک لیست کلیک کنید و با انتخاب استعلام خطوط بلک لیست تکی و گروهی یا استعلام از طریق فایل اقدام به جداسازی کنید.

برای ارسال نیز میتوان هم با اپراتور و ارسال لیست سفید و هم با ارسال بلک لیست و ارسال لیست سیاه اقدام به ارسال تبلیغات کنید.

فاما پیامک

مطالب تصادفی
نظرات مربوط به مطلب : بدون دیدگاه