افزایش ممبر تلگرام - فاما پیامک
تاریخ : 02 آبان 1396افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرامReviewed by فاما پیامک on Oct 24Rating: 4.5افزایش ممبر تلگرامدر پست های قبل تاریخچه و نحوه ی بوجود آمدن تلگرام را شرح دادیم اما باید مد نظر داشت که زمانی که این اپلیکیشن محبوب روز به روز گسترده و محبوبتر میشود ......

افزایش ممبر تلگرام

در این مقاله به نحوه افزایش و تجزیه و تحلیل اعضای واقعی کانال تلگرام و یا ممبر تلگرام میپردازیم.

در پست های قبل تاریخچه و نحوه ی بوجود آمدن تلگرام را شرح دادیم اما باید مد نظر داشت که زمانی که این اپلیکیشن محبوب روز به روز گسترده و محبوبتر میشود نیاز های آن نیز بیشتر و پیشتر میشود.

مثلا عضو واقعی کانال تلگرام یا افزایش عضو فیک کانال تلگرام هم جز این نیاز ها محسوب شده و در بازار سیاه رقم های نجومی برای افزایش و … دریافت میشود که مزیت و معایب بسیاری دارند.

مثلا 1000 عدد عضو واقعی که بصورت دلخواه جوین کانال شوند با رقمی بالای 120 هزار تومان امکان پذیر است که رقم واقعی این کار زیر 70 هزار تومان است.

یا افزایش 1000 عدد عضو فیک یا ممبر فیک تلگرام با رقم های 45 تومان و 40 تومان رد و بدل میشود که ارزش انها 20 هزار تومان و کمتر است.

سودجویانی وجود دارند که با خرید شماره مجازی تلگرام به افزایش بازدید و عضو ها میپردازندکه بعد از 23 روز تا 35 روز کلیه بازدید ها +کانال هایی که عضو آنها شده اند حذف میشوند و کاربران این گزینه را نمیدانند.

ارسال های مختلفی برای افزایش بازدید یا افزایش عضو تلگرام برای کانال و مخصوصا سرویس افزایش عضو واقعی گروه تلگرام وجود دارد مثلا روش هایی مثل : ناتیفیکیشن , عضو اجباری , عضو اختیاری , پاپ آپ تلگرامی , پوش ادد و…. که روز به روز به روشهای مختلفی اضافه میشوند.

مدیرهای نرم افزار های پر بازدید نیز از این قافله عقب نمانده اند و با تبلیغ و عضو شدن اجباری کارران برای سرویس دهی به آنان بازار خیلی داغی برای خود طراحی کردند که با رقم های بسیار بالا قابل رویت هستند.

ببینید برای کانال تلگرام یا گروه تلگرام سرویس های زیر را موجود داریم با قیمت مناسب. اگر استفاده کننده از سامانه فاما پیامک هستید که میتوانید به راحتی با ثبت نام در سامانه یا لاگین از بخش فالوورها اقدام به مدیریت عضو های خود کنید.

اما اگر قصد استفاده از سامانه فاما پیامک را ندارید لطفا به موارد زیر دقت کنید تا خدایی نکرده سو استفاده ای از شما نشود و مبالغ اضافی پرداخت نکنید به کسی.

موارد قابل اجرا با محدودیت قیمت:

افزایش ممبر تلگرام : (افزایش فالوور تلگرام) در 2 صورت قابل اجرا است 1- واقعی و 2 غیر فعال یا ربات.

ممبر واقعی تلگرام: این نیز 2 صورت دارد یا اختیاری اضافه شده اند و یا اجباری که هر کدام روش های مختلفی دارند.و محدوده قیمت از 55 تا 93 هزار تومان است.

  ممبر فیک تلگرام : این گزینه نیز برای کانال ها قابل استفاده و از 12 تا 21 هزار تومان محدوده قیمتی آن است.

افزایش ممبر تلگرام به روش اجباری: به هر تعدادی که نیاز دارید بصورت اجباری عضو داخل کانال یا گروه اد میشوند که ریزش آن بسیار بالا است.

افزایش ممبر تلگرام به روش اختیاری: همانگونه که از نامش پیداست کاربر خودش به اختیار خودش وارد گروه میشود و معمولا برای 1 کافالوور 10 کا فالوور تبلیغ میشود.

افزایش ممبر تلگرام به روش ناتیفیکیشن : صاحبان نرم افزار ها با ارسال پیام به کاربران بصورت اجباری و اختیاری عضو ها را در کانالی خاص هدایت و در نتیجه بفروش میرساند.

بازدید از پست : بازدید کانال تلگرام از پست های کانال میباشد که همانگونه که مشخص است معمولا از 5 پست اخر تا 50 پست اخر به فروش میرسد.

افزایش ممبر تلگرام به روش پوش ادد و پاپ آپ : در این روش هم کاربران نرم افزاران خاص هدف قرار گرفته و با ارسال تبلیغ متنی و تصویری پاپ اپ بصورت اجبار یا اختیاری وارد کانال های مد نظر میشوند.قیمت این گزینه بالاترین میان سرویس ها است که از 72 تا 110 تومان قیمت آن است.

در صورت سوال یا درخواست خدمات در سامانه ثبت نام کنید یا از بخش پشتیبانی یا تماس با ما اقدام به برقراری تماس با کارشناسان ما کنید.

فاما پیامک

مطالب تصادفی
نظرات مربوط به مطلب : بدون دیدگاه