بانک شماره - فاما پیامک
تاریخ : 03 مهر 1396بانک شماره

بانک شمارهReviewed by فاما پیامک on Sep 25Rating: 4.5بانک شمارهیکی از مهمترین و تاثیر گذارترین گزینه های روی میز بانک شماره موبایل است که بنا به تفکیک و موضوع پیام این بانکها به تعداد و به متن و به شرایت اقلیمی و...

بانک شماره

بانک شماره موبایل

بانک شماره

در مقالات قبل در مورد ارسال پیامک بلک لیست و قسمت دوم آن را شرح دادیم که امید است بصورت کامل و دقیق ریز سوالات را پاسخ داده باشد.

در این مقاله در مورد بانک شماره موبایل یا دیتابیس شماره یا … هر واژه ای که این روزها بر آن نامیدند مطلب مینویسیم.

یکی از مهمترین و تاثیر گذارترین گزینه های روی میز بانک شماره موبایل است که بنا به تفکیک و موضوع پیام این بانکها به تعداد و به متن و به شرایت اقلیمی و آب و هوایی نیز تاثیر گذار است.

مثلا برای تبلیغ ریاست جمهوری از بانک کشوری استفاده میشود و موارد دقیقتر دیگر مثل کد پستی یا bts ایرانسل و یا ارسال با bts و مورد بعدی مثلا برای تبلیغ یک رستوران از بانک محله ای استفاده میشود نه بانک کشوری و منطقه ای.

برای تبلیغ ایزوگام از بانک منطقه ای و نسبت به شرایط بارندگی آن استان بیشتر مورد استفاده است و همین امثال دقیق بودن بانک جزء یکی از موارد مهم روی میز است.

بانک شماره فاما پیامک متشکل از چارت زیر میباشد:

بانک شماره موبایل کشوری

بانک شماره موبایل منطقه ای

بانک شماره موبایل محله ای

بانک شماره موبایل کد پستی

بانک شماره موبایل اصناف

بانک شماره موبایل سن و جنسیت

بانک شماره موبایل مشاغل

و آخرین ارسالهای bts منطقه ای و در بعضی از استانها محله ای نیز موجود میباشد.

موارد آخری در هیچ سامانه پیام کوتاهی مشاهده نشده است و اکثر کسانی که دارنده ای این بانک شماره ها هستند یا همکاران پیامکی هستند یا شرکت های بزرگ که آخرین آپدیت این بانک برای سال 1386 میباشد که اعداد شماره های موجود و موجودیت و صحت و سلامت شماره ها جز مهمترین گزینه ها است.

تقریبا اگر قرار بر استفاده از بانک سال 96 یا به اصطلاح بانک عمومی را داشتیم شاید 25 درصد از تبلیغاتمان مفید بوده و الباقی پاسوز این 25 درصد میباشند.

آخرین تاریخ آپدیت بانک شماره ما برای اردیبهشت سال 1394 میباشد که میتوان گفت جزء دقیقترین بانک شماره موبایل کشور میباشد و نیت استفاده است نه فروش و دید مادی.

این بانک در سامانه قرار دارد و بصورت رایگان قابل استفاده است و در ارسالهای منطقه ای هیچ شماره بانکی هاشور نمیشود که مشتری از صحت ارسال مطمن گردد.

در آغاز فعالیت تجاری و شروع هر پروژه ای لطفا اول از صحت بانک شماره مطمن شوید و بعد اقدام به تبلیغات نمایید.چرا که شروع بدون مشکل بهتر از پایان مشکل دار است .

برای اطلاع از ارقام دقیق بانک شماره های استانی و منطقه ای و محله ای با پشتیبانی تماس بگیرید و تعداد دقیق را خواهان شوید.

آخرین بانک جدید که مورد استفاده تعداد زیادی از کاربران قرار گرفته است بانک رده سنی میباشد که با انتخاب رده سنی میتوان به مخاطب و دریافت کننده خاص پیام ارسال کرد . مثلا تبلیغ کیف و کفش مدرسه برای افراد بالای 18 سال پیشنهاد نمیشود چرا که کاربرد کیف و کفش برای افراز زیر 18 سال است نه بیشتر.

امید است در کنار شما عزیزان همواره در مسیر پیشرفت و آباداننی کشور قدم برداریم.

فناوران اطلاعات(فاما پیامک)

مطالب تصادفی
نظرات مربوط به مطلب : بدون دیدگاه