تبلیغات نوین - فاما پیامک
تاریخ : 21 آبان 1396تبلیغات نوین

تبلیغات نوینReviewed by فاما پیامک on Nov 12Rating: 5.0تبلیغات نویندر کسب و کارهای امروزی برای بیشتر آشنا شدن مردم با نوع خدمات و سرویس دهی تبلیغات در صدر جدول قرار دارد چراکه شما باید از 10 دلار سودتان 9 دلار آن را به ....

تبلیغات نوین

تبلیغات نوین

در کسب و کارهای امروزی برای بیشتر آشنا شدن مردم با نوع خدمات و سرویس دهی تبلیغات در صدر جدول قرار دارد چراکه شما باید از 10 دلار سودتان 9 دلار آن را به تبلیغات اختصاص دهید.

تبلیغات نوین خلاصه ی تبلیغات پیشرفته است و همواره در جایگاه بالاتری قرار دارد چراکه برای تبلیغات محیطی و جغرافیایی یا تراکتی و کاغذی با تبلیغات پیامکی تفاوتهای بسیاری دارد.

برای مثال هزینه چاپ بهترین تراکت ها و بروشور ها به کمترین تیراژ ممکن 5 هزار عدد است که حداقل این تعداد مبلغ بالای 250 هزار تومان حال حاضر است در صورتی که شاید 3 درصد یا کمتر هم بازدهی نداشته باشد و فقط چهره شهر را کثیف میکند.

3 درصد از 5000 عدد را با این هزینه که نه مقرون بصرفه است و نه توجیح اقتصادی دارد میتوان با تبلیغات پیامکی یا ارسال پیامک بلک لیست یا اپراتور به حداکثر رساند برای مثال با همین مبلغ مورد نظر میتوانید به تیراژ حداقل 25000 عدد پیامک ارسال کنید و قطعا 25 هزار عدد نسبت به 3000 عدد بازخورد فوقالعاده ای دارد و در وقت و برند سازی تفاوتهای بسیاری وجود دارد.

این موارد تنها بخشی از مثال های تبلیغات نوین است و نسبت آن به تبلیغات پیامکی ربطی به صنفیت ما ندارد و تنها جنبه مثال زدن داشت.

کمترین هزینه یک بیلبورد تبلیغاتی در کرج و تهران که جز بزرگترین کلانشهرهای ایران است تقریبا 16 میلیون تومان است و نسبت به موقعیت بیلبورد تا 97 میلون تومان هم قابل ارتقاع و با آپشن های مورد نظر و ایام خاص سال + هزینه چاپ و طراحی و پیاده سازی و تخریب های احتمالی طبیعی تا 110 میلون تومان هم میرسد.

بنظر شما با 110 میلون تومان چه نوع تبلیغی میتوان انجام داد؟

آیا این مبلغ فقط جهت برند سازی است؟

آیا بازدید کننده ها که با سرعت از کنار این بیلبوردها گذرمیکنند میتوانند کل بنر را مطالعه کنند؟

آیا بنظر شما این تبلیغات حکم عکس در کتابهای درسی یا کتاب داستان برای کودک نیست؟

قطعا با این مبلغ میتوان به تعداد و تیراژ خیلی بالاتری برند سازی و تبلیغ کرد و حداقل میتوانبا تبلیغات پیامکی , تبلیغات آنلاین , ریزالتهای مختلف آنلاین , بهینه سازی موتورهای جستجو , اپلکیشن های مختلف آنلاین و کارآمد و 100 ها تیتر مفید دیگر.

نسبت به نوع صنفتان تبلیغاتتان را انتخاب کنید و حتما قبل از تبلیغ با یک مشاور در زمینه های چاپی و آنلاین مشاوره کنید و مزیت ها و معایب تبلیغتان را حتا جویا شوید تا انتخاب درست را انجام دهید.

برای تبلیغات پیامکی مثل ارسال پیامک بلک لیست , ارسال پیامک اپراتور , بهینه سازی موتور جستجو , سئو , طراحی سایت , طراحی اپلکیشن , طراحی پورتال , برنامه نویسی اختصاصی, ارسال پیامک منطقه ای و محله ای و اصناف خاص و…. با کارشناسان ما تماس بگیرید یا از طریق پشتیبانی اقدام به برقراری ارتباط کنید.

فاما پیامک

مطالب تصادفی
نظرات مربوط به مطلب : بدون دیدگاه