فالوور اینستاگرام - فاما پیامک
تاریخ : 02 آبان 1396فالوور اینستاگرام

فالوور اینستاگرامReviewed by فاما پیامک on Oct 24Rating: 5.0فالوور اینستاگرامهمانگونه که ممبر تلگرام قابلیت ها و پلن های مورد نظر خود را دارد و هر کدام متفاوت است فالوور اینستاگرام نیز همینطور است و حتتی بیشتر از ممبر تلگرام گزینه ...

فالوور اینستاگرام

فالوور اینستاگرام

فالوور اینستاگرام

در مقاله قبلی به  افزایش ممبر تلگرام پرداختیم و در این مقاله قصد داریم در مورد افزایش فالوور اینستاگرام بپردازیم.

همانگونه که ممبر تلگرام قابلیت ها و پلن های مورد نظر خود را دارد و هر کدام متفاوت است فالوور اینستاگرام نیز همینطور است و حتتی بیشتر از ممبر تلگرام گزینه روی میز و اپشن برای عضو گیری رایگان اینستاگرام و… دارد.

افزایش فالوور اینستاگرام رایگان یا پولی در بازار سیاه بسیار موجود است و هزینه های ان خیلی بهتر از تلگرام است و حداقل قابل هضم است چراکه برای فالوور واقعی و فالوور فیک قیمت ها تقریبا از 12 تا 50 هزار تومان محاسبه میشود.

نرم افزار هایی وجود دارد که شما با اکانتهای مختلف صفحات دیگران را فالوو میکنید و بابت هر 2 فالو یک امتیاز به شما میدهد و شما با این امتیاز میتوانید به صفحات خودتان فالوور اضافه کنید که 99 درصد آنها فیک هستند و بعد از رسیدن به محدودیت فالوو کردن رها شده و دیگر شخصی به آنها لاگین نمیکند.

دقت کنید زمانی که قصد انجام افزایش ممبر اینستاگرام یا افزایش فالوور اینستاگرام را دارد , از روش های استاندارد و غیر اسپمینگ استفاده کنید تا اکانت شما ریپورت یا بلاک نشود چراکه جدیدا در آپدیت اینستاگرام درصورت افزایش ممبر بصورت نامتعارف اکانت اسپم شده و جریمه سنگینی در نظر گرفته شده برای صاحب حساب.

اینستاگرام آپشن های خرید مختلفی دارد.

سرویسهای قابل اجرا اینستاگرام:

افزایش فالوور اینستاگرام واقعی

افزایش فالوور اینستاگرام غیر فعال

افزایش فالوور اینستاگرام فیک

افزایش لایک پست اینستاگرام یا افزایش لایک اینستاگرام

افزایش کامنت اینستاگرام واقعی

افزایش کامنت اینستاگرام فیک

افزایش بازدید از ویدیو اینستاگرام

افزایش فالوور هدفمند اینستاگرام

افزایش فالوور آقا اینستاگرام

افزایش فالوور خانم اینستاگرام

و…. که در مقاله های بعدی به تحلیل تک تک این موارد میپردازیم. برای استفاده رایگان از این سرویس ها در سامانه فاما پیامک عضو شده و از قسمت فالوور اینستاگرام اقدام به افزایش سرویس مورد نظرتان کنید. ناگفته نماند که این سرویس ها هم بصورت رایگان و هم بصورت خریدنی قابل رویت است.

همواره از قیمت دقیق سرویس ها مطلع باشید تا در صورت نیاز اقدام به خرید کنید .

شبکه اجتماعی اینستاگرام محبوبیت خاصی دارد و از 83 میلون جمعیت ایران تقریبا 52 اکانت اینستاگرام موجود میباشد که در سرویس های مختلف امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به دایرکت یا ارسال پیام تبلیغاتی به اینستاگرام و سرویس های فالوور در سامانه موجود است که میتوانید از آنها استفاده کنید.

در مورد ارسال پیام تبلیغاتی به دایرکت اینستاگرام میتوانید به آدرس سایت ما advers.ir مراجعه کنید و اطلاعات دقیقتری نسبت به ارسال تبلیغات اینستاگرامی بدست آورید.

از افزایش لایک اینستاگرام هم میتوان به روش های واقعی و فیک عربی و خارجی و ایرانی استفاده کرد که تفاوتی با یکدیگر ندارند چرا که در تعداد بالا به چشم نمیایند لذا در پست ایی که تعداد لایک های آن زیر 1000 عدد است از لایک وقعی استفاده کنید تا درصد فیک بودن اکانت یا موجودیتتان کمتر باشد.

و در آخر از هر سرویسی که استفاده میکنید ودر هر سامانه ای که میخاهید اقدام به خرید کنید سعس کنید از سرویس های واقعی ایرانی استفاده کنید زیرا با نام سرویس واقعی با نرم افزارهای رایگان خارجی و عربی برای شما فالوور و بازدید و حتی کامنت میگذارند که بدرد شما نمیخورد و همواره به واقعی بودن و ملیت ایرانی بودن دقت کنید.

فاما پیامک

مطالب تصادفی
نظرات مربوط به مطلب : بدون دیدگاه