محدوده رایگان فاما پیامک - فاما پیامک

محدوده رایگان فاما پیامکReviewed by فاما پیامک on Oct 29Rating: 5.0محدوده رایگان فاما پیامکدر پند سال اخیر با جستجو عبارت "send free sms" سایت های زیادی برای ارسال پیامک رایگان وجود داشت که معمولا 1 یا 10 دلار شارژ اولیه داشتند برای ارسال که .....

محدوده رایگان فاما پیامک

محدوده رایگان فاما پیامک

در مطالب گذشته در مورد پنل اس ام اس رایگان و پنل رایگان پیامک و ارسال پیامک رایگان صحبت کردیم و در این مقاله قصد داریم بیشتر به نحوه رایگان و محدوده رایگان فاما پیامک توضیح بدهیم.

در پند سال اخیر با جستجو عبارت “send free sms” سایت های زیادی برای ارسال پیامک رایگان وجود داشت که معمولا 1 یا 10 دلار شارژ اولیه داشتند برای ارسال که مثلا با چندین اکانت میتوانستید تعداد بالایی پیامک ارسال کنید.

اما به تدریج و با گذر زمان این سرویس ها از دسترس خارج شدند و محدودیت های شدیدی روی این سامانه ها اعمال شد.

اما حال قضیه فرق میکند و شما میتوانید با ثبت نام در سامانه فاما پیامک و ارتباط با پشتیبانی شارژ اولیه رایگان دریافت کنید و اقدام به ارسال پیامک کنید که سرویس بلک لیست نیز فعال میباشد.

پنل اس ام اس رایگان یا پنل پیامک رایگان با شارژ اولیه دریافت کنید و بعد از بازخورد و ارسال اولیه در صورت رضایت میتوانید از آن استفاده کنید که خدمات بیشماری را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

برای مثلا سامانه فاما پیامک کلیه ارسال های : ارسال منطقه ای , ارسال کد پستی , ارسال محله ای , ارسال سن و جنسیت , گروهی و ارسال اصناف را برای اپراتور های 5000 تا 1000 و اپراتور ویژه بلک لیست + ارسال از طریق دکل bts برای کلیه کارران فعال میباشد که میتوانید اقدام به خرید پنل اس ام اس یا ثبت نام پنل رایگان پیامک از این آدرس کنید و بصورت نامحدود از آن استفاده کنید.

شارژ اولیه پیامک برای 1 بار نمیباشد و بصورت ماهانه اکانت های رایگان شارژ شده و کاربران میتوانند استفاده کنند.

بانک شماره آپدیت 96 و بانک اصناف آپدیت 95 در سامانه موجود است که میتوانید نسبت به محله یا منطقه محل کسب و کار و محل زندگی خود اقدام به ارسال تبلیغات پیامکی رایگان کنید.

مطالب تصادفی
نظرات مربوط به مطلب : بدون دیدگاه