پنل اس ام اس چیست؟ - فاما پیامک
تاریخ : 13 مهر 1396پنل اس ام اس چیست؟

پنل اس ام اس چیست؟Reviewed by فاما پیامک on Oct 5Rating: 4.0پنل اس ام اس چیست؟پنل اس ام اس یا پنل ارسال پیامک تبلیغاتی بصورت وب بیس(web base) میباشد که در سرور های قویو قدرتمند ابری پیاده سازی و برنامه نویسی شده است

پنل اس ام اس چیست؟

پنل اس ام اس چیست؟

در مقالات قبل در مورد ارسال پیامک بلک لیست در 2 پارت و بانک شماره مقالاتی را منتشر کردیم که از اینرو مقالات در مورد موارد کاربردی و مبتدی ارسال میشوند که کاربران مبتنی و… نیز بتوانند استفاده کنند.

شایان ذکر است که موضوع عنوان موضوع زیاد پیچیده ای نیست و  پنل اس ام اس یا پنل پیامک در زندگی روزمره ما نقش مهمی را ایفا میکند چرا که اکثر شغل ها و اصناف نیاز به تبلیغات دارند و هستند موضوعات شغلی که تبلیغات پیامکی تاثیری بر روند فروش و پیشرفت آنها ندارد اما بی تاثیر هم نیست.

پنل اس ام اس یا پنل ارسال پیامک تبلیغاتی  بصورت وب بیس(web base) میباشد که در سرور های قویو قدرتمند ابری پیاده سازی و برنامه نویسی شده است که مخاطبین و مشترکین آن بتوانند براحتی و بدون نصب حتی 1 نرم افزار در سیستم کامپیوتری خود از خدمات ارسال پیامک تبلیغاتی یا … استفاده کنند.

که فقط در این روز نیاز است مرورگر وب را باز کنید و آدرس پورتال را وارد و وارد سامانه ارسال پیامک شوید.

برای این امر نیاز نیست نرم افزار خاصی را دانلود کنید یا مراحل سخت و پیچیده ای را طی کنید فقط کافی است مراحل بالا را در مرورگر وب کامپیوتر با هر سیستم عاملی یا تلفن های همراه با هر سیستم عاملی باز کرده و از خدمات بصورت رایگان استفاده کنید.

مزیت استفاده از سرویس های وب بیست یا سامانه های آنلاین هزینه های بصرفه و صرفه جویی در وقت است چراکه نه نیازی به برنامه خاصی میباشد و نه نیازی به مراحل پیچیده و مانیتورینگ ارسال و … تمامیه این پروسه ها توسط سرورهای ما انجام میشوند و کوچکترین فشار ممکن هم به هیچکدام از سیستم های ورودی کاربران اعمال نمیشود.

برای استفاده از پنل اس ام اس میتوانید با کلیک بر روی گزینه پنل اس ام اس وارد سایت و گزینه ورود به پنل را انتخاب کرده, درصورت وجود هرگونه مشکل با بخش پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کنید تا کارشناسان ما راهنمایی کنند موارد مورد نیاز را.

فاما پیامک

فناوران اطلاعات

مطالب تصادفی
نظرات مربوط به مطلب : بدون دیدگاه