پیامک بلک لیست یا اپراتور؟ - فاما پیامک

پیامک بلک لیست یا اپراتور؟Reviewed by فاما پیامک on Oct 16Rating: 5.0پیامک بلک لیست یا اپراتور؟در همین حوالی سرویس ارسال پیامک تبلیغاتی به بلک لیست که به انحصار smsblacklist یا پیامک بلک لیست نام دارد رونمایی شد و گروه های مختلفی در پیدایش این روش...

پیامک بلک لیست یا اپراتور؟

پیامک بلک لیست یا اپراتور؟

تفاوت اصلی این 2 روش ارسال پیامک تبلیغاتی زیاد نیستند اما بازدهی و امکانات بسیار گسترده هستند.

در سال 1392 سرویس وایبر بازخورد فوق العاده بالایی داشت و به یکباره سیستم هامل های اندروید و ios پیشرفت چشمگیری کردند که همین امر موجب شکوفا شدن نرم افزار های جدید و کاربردی قرار گرفت که در آن سال سیستم ارسال پیامک تبلیغاتی به وایبر را راه اندازی کردیم و تا چندین ماه همه چی خوب و مطلوب بود تا اینکه سرویس اجتماعی تلگرام و اپلیکیشن تلگرام رونمایی شد و استفاده در ایران به قدری افزایش پیدا کرد که تمام ارگان های دولتی و حتی صدا و سیمای جمهوری اسلامی نیست در برنامه های زنده و … با پخش کردن اطلاعات تماس با ان شبکه اجتماعی مخصوص ان برنامه نقش چشمگیری در پیدایش تلگرام داشتند.

ماهم غافل نشدیم و سرویس تبلیغاتی راه اندازی کردیم تا به تلگرام پیامک تبلیغاتی بدون محدودیت ارسال کنیم و 2 سال مشتریان ما از این سرویس بصورت کاملا خود مختار استفاده میکردند و شکایت ها خیلی کمتر شده بود و بازخورد تبلیغات واقعا باورنکردنی بود.

اسفند سال 94 بود و تقریبا برای عید نوروز 95 اماده میشدیم که تلگرام محدودیت های خیلی زیادی روی وب سرویس اپلیکشن خود گذاشتم و از انجا ارسال تلگرام خیلی سخت تر و خواهان کمتری پیدا کرد.

در همین حوالی سرویس ارسال پیامک تبلیغاتی به بلک لیست که به انحصار smsblacklist یا پیامک بلک لیست نام دارد رونمایی شد و گروه های مختلفی در پیدایش این روش سهم داشتند که با محدودیت های شرکت سرویس دهنده سیمکارتی خیلی از این گروه ها متلاشی شدند و فقط قدرت ها ماندن بر سر ارسال پیامک به خطوط بلک لیست.

در همان زان ما هم سرویس را راه اندازی نمودیم و خوشبختانه بدون مشکل تا به امروز از ان برای خودمان و کاربرانمان استفاده صحیح کرده ایم و به شاکیان دریافت پیامک هم در لیست ویژه ای قرار دادیم تا ان عزیزان هم اذیت نشوند.

بازدهی این سرویس خوب است و مثلا از 10 هزار عدد ارسال همه ی 10 هزار عدد دلیور و بازدهی خیلی بهتری نسبت به ارسال با روش های دیگر تبلیغاتی دارد چرا که اکثر پیام ها خوانده میشوند.

در ارساهایی که اپراتور های مشخص پیامکی با سر شماره های مختلف از 1000 تا 5000 انجام میدهند به دلیل استقبال مردم از عدم دریافت پیام کوتاه تبلیغاتی  تقریبا 72% از تمامیه ارسالها برگشت میخورد و برای ارسال 1000 عدد دلیوری باید 8000 عدد پیامک بفرستید تا 1000 عدد دلیور شود و معمولا چون شماره ها از پیش تعیین شده هستند و از 5 رقم تا 16 رقم را دارا میباشند کاربران بدون مطالعه انها را حذف میکنند . شاید یکی از دلایل استفاده از پیامک بلک لیست همین گزینه باشد که حداقل پیام ها مطالعه میشود.

امید است این مقاله کمکی در انتخاب مسیر تبلیغاتی شما کرده باشد.

فناوران اطلاعات(فاما پیامک)

پیروز باشید.

مطالب تصادفی
نظرات مربوط به مطلب : بدون دیدگاه